Search Posts

Купити мотор до бетономішалки. Ціни в різних містах. Причини згоряння мотору бетонозмішувача.

Часто у будівельників виникає потреба купити мотор до бетономішалки. Причин згоряння мотора бетонозмішувача може бути декілька:

  1. Китайська бетономішалка ростех, форте, верк(хоча місце виготовлення інших також сумнівне). Бетонозмішувачі такого типу мають слабкі двигуни які під навантаженням можуть горіти. Хоча не завжди, якщо нормально чистити всі механізми бетонозмішувача від бетону то навантаження буде значно менше.

Двигатель ( мотор ) к бетономешалке Altrad Liv Доставка в люьой город Украины

2. Злетів вентилятор охолодження мотора із валу. Вентилятор пластмасовий і може злетіти з мотора. Мотор крутить, але не охолоджує бетонозмішувач. І згоряє.

3. Не такий вентилятор. Крила в ньому в одну сторону, а мотор крутиться в іншу і видуває повітря від мотора, а не на нього. Відповідно мотор згоряє.

4.  Закритий целофаном корпус бетонозмішувача. Це стосується моделей Limex та Agrimotor. Корпус знизу перемотують целофаном щоб не бруднити мішалку.  А туди виходить повітря яке переганяє вентилятор мотора. Відповідно немає циркуляції, і це стає ще однією  причиною згоряння двигуна бетонозмішувача.

 

Телефони фірм.

 

Купити мотор до бетономішалки

  • у Луцьку

+380 (96) 181 12 12

  • по Україні

(067)337-69-69

  • в Чернігові

0950601507

  • в Чернівцях

(097) 404-05-27

  • В Києві

+38 (044) 383-42-33

Напишіть відгук