Search Posts

Купити газоблоки в Івано-Франківську за цінами дешевшими як у конкурентів

 

Будівельники які шукають газоблоки Івано-Франківськ за нормальною ціною потрапили куди потрібно. Людям які займаються будівництвом досить часто потрібні газоблоки. Будівництво будівлі із такого будівельного матеріалу має дуже багато переваг над будівництвом із цегли чи бетону.

Досить почати з того, що ширина фундаменту може бути всього 40 см, оскільки матеріал є легким. Сам процес будівництва із газоблоків, які ви можете придбати у Івано-Франківську, є значно дешевшим ніж будівництво із цегли, одночасно із цим зростає і швидкість будівництва у кілька разів. Вас приємно здивує ціна за метр кубічний матеріалу. Ми пропонуємо вам газоблоки торгової марки “ІБР-ЕКО”. Потужності виробництва знаходяться зовсім недалеко у с. Поріччя під Львовом.

Отже ціна метра кубічного газоблоків які можна доставити в Івано-Франківськ та по області становить всього-на-всього 580 гривень за 1 метр кубічний(можливий торг).  Клієнт який замовив блоки, забирає їх самовивозом, або ми доставляємо товар самі.

Ми пропонуємо вам якісні газоблоки марки Д-500 таких популярних розмірів як 400*200*600мм, 300*200*600мм, 100*400*600мм. У такого будівельного матеріалу який набирає популярності в Івано-Франківську є ще й така перевага як те що стіни із газоблоків не потребують додаткового утеплення і крім того вони дихають.Та і на газоблоки Івано-Франківськ ціна порадує кожного клієнта.

Також можемо запропонувати вам піноблоки марок Д-700 та Д-800, тобто конструкційно-ізоляційні, паз-гребінь за ціною 509 грн за м кубічний(можливий торг). Вони мають такі якості як пожежобезпечність та хороша шумо і теплоізоляція.


Більше не займаємось газоблоками


 


 

Напишіть відгук