Search Posts

Оренда бетономішалки в Івано-Франківську. Здаю бетонозмішувач

Не всім потрібно купувати бетономішалку щоб виконати якісь роботи вдома чи десь на будівництві. Тому можна взяти бетономішалку в місті Івано-Франківськ у оренду. Зараз для вас є можливість взяти в оренду бетономішалку радянського виробництва на редукторі. Об’єм бетонозмішувача який здається в оренду в Івано-Франківську становить 130 літрів. Тобто виходить тачка бетону із одного замішування.

В Івано-Франківську багато фірм здають в оренду бетонозмішувачі, але попит великий, тому не завжди їх на всіх вистачає. Наприклад здають в оренду бетонозмішувачі в районі аеропорту, на вулиці Бандери, при в’їзді у Крихівці. Стосовно ціни на оренду яку пропонуємо ми то це 60 гривень у день. Свята та вихідні у оренду не входять. Для того щоб взяти пристрій потрібно залишити заставу у розмірі 1800 гривень.

Зараз є тільки малі бетонозмішувачі об’ємом 130 літрів, але вони себе добре зарекомендували. В планах є закупити бетонозмішувачі фірми “Будмаш” які досить чудові у роботі, навіть кращі як A-Wikt і на рівні із Defro.

Більше не займаємось цим товаром

Напишіть відгук