Search Posts

Розкрутка та просування сайту в місті Івано-Франківськ за доступною ціною тобто 400-500 гривень в місяць залежно від тематики сайту

Для того щоб ваш сайт був на першому місці у видачі пошукових систем, потрібно його оптимізувати. Наприклад ви можете провести розкрутку сайту в Івано-Франківську. Просування сайтів в місті Івано-Франківськ  не є дуже дорогою справою. Все залежить від конкурентності тематики, до якої належить ваш сайт. Наприклад у будівельній тематиці просувати сайт значно важче ніж у розважальній.

Хоча для Івано-Франківська це не є правдивим. Бо проводити розкрутку сайтів українською мовою значно легше. Адже конкуренція не дуже велика. Однак у нас чомусь просування сайту розуміють як індексацію сторінок у пошукових системах гугл, яндекс та інших. Хоча для нашого міста такий пошуковик який дуже рекламують, а саме яндекс не є дуже важливим. Бо через нього шукають тільки приблизно 20% юзерів.

Та і то у більшості не знаходять те що їм потрібно. Тому вводять в пошуку яндекса “гугл” і знаходять те що їм цікаво. Просування і розкрутка сайту в місті Івано-Франківськ є справою не дуже складною. Однак тут треба знати всі нюанси просування, а саме алгоритми пошукових систем, такі як пінгвін та панда  гугла і у яндекса такі як агс. І коли фільтри гугла є цілком виправдані, то фільтр яндекса агс є чимось нецивілізованим, бо будь-хто може поскаржитись на ваш сайт адміністрації цієї системи, часто без всяких на те причин і ваш сайт зникне з пошуку цієї системи. Однак це рідкі випадки.

Для просування сайту для початку треба визначитися з тематикою сайту. І метою його створення. Бо наприклад цей сайт різнотематичний, і на нього заходить 50-80 відвідувачів залежно від днів тижня. Однак якщо тут писати про якісь події які мають відбутися то трафік піде угору. Однак мене більше цікавить будівельна та промислова тематика.

Потім під цю тематику підбираємо ключові слова. Наприклад у нас сайт про самсунг галаксі. Вводимо наприклад у програмі гугл адвордс слово “самсунг галаксі” і нам видає купу пошукових запитів, які шукають люди. Вибираємо ті які нам потрібні. Правда багато запитів не несуть ніякої користі, тому їх потрібно відкидати.

Далі із цих ключових слів формуємо семантичне ядро. Значно зручніше шукати ключові слова за допомогою яндекс вордстат. Бо для цього є програма кейколектор. Там потім можна відсіяти ці ключові слова за параметром “!”, який визначає точне входження за цим запитом.

Відповідно визначаємо по яким запитам найбільше шукають люди інформацію і ставимо ці слова у назви сторінок нашого сайту. Звісно це повинно виглядати читабельним для людей. Але це ми говоримо про розкрутку нового сайту в місті Івано-Франківськ.

Однак якщо потрібно просувати чи робити розкрутку сайту  який вже існує певний період, то ту треба проводити трохи іншими методами. Дуже добре якщо на такому сайті вже був лічильник відвідуваності. Тоді можна поглянути за якими пошуковими запитами і скільки людей заходить на ваш сайт за місяць або за тиждень чи за день. Потім перевірити позиції сайту по цим пошуковим запитам у гуглі.

Якщо він на 1-5 місцях то можна їх і не просувати. А якщо десь на 10-100 чи взагалі немає, то варто зайнятися розкруткою сайту по цим напрямках. Просування та оптимізація є як внутрішні так і зовнішні. Внутрішні це те що я писав вище. Внутрішнє просування якщо ви робите самі то є безкоштовним.

Однак якщо треба змінювати структуру сайту, наприклад писати нові статті під пошукові запити, то потрібно наймати копірайтерів десь на спецбіржах, які будуть писати за вас. Стосовно зовнішнього просування то це здебільшого платна розкрутка сайту в Івано-Франківську.

Коли ваш сайт дійшов до певної позиції у пошуковій системі і далі не йде, то його внутрішні ресурси на межі, тому треба купити посилання на цю сторінку, найкраще вічні посилання. Є ще безкоштовне просування, наприклад у соціальних мережах.

Але це має виглядати природно, щоб не було переспаму. Якщо вам потрібно просунути сайт у Івано-Франківську то ви повинні знати, що це ще не всі нюанси а їх є набагато більше. Ви можете замовити просування сайту у мене. Оплата такого просування за місяць коштує 500 гривень, а може бути дешевше, залежно від роботи.

Однак це тільки робота по просуванню. Вона може бути виконана за місяць і дасть свої результати, а може тривати кілька місяців. Крім того все залежить від вашого сайту, і тематики. Іншими витратами на сайт є написання статей на сайт, це роблять інші люди, яких можна знайти в інтернеті, і з якими я знайомий, а можна взагалі цього не робити, якщо не потрібно.

Далі стосовно закупівлі вічних посилань. Ми можемо це робити, а якщо не потрібно то і ні. Стосовно ціни, то наприклад одне вічне посилання з трастового сайту коштує 15-40 гривень. А на кожний пошуковий запит потрібно закупити десь 3-4 посилання. На більш конкурентні можна і більше. Тобто вартість закупки посилань може коштувати в місяць від 100 і до 2000 гривень.

 

2 comments on Розкрутка та просування сайту в місті Івано-Франківськ за доступною ціною тобто 400-500 гривень в місяць залежно від тематики сайту

Напишіть відгук