Search Posts

Ціна на бетонозмішувач Altrad в Івано-Франківську та як його замовити і купити

Бетонозмішувач Altrad є приладом який добре себе зарекомендував у роботі. Він є простий у зборі і легкий у ремонті. Ви можете купити бетонозмішувач  словенського виробництва Altrad у Івано-Франківську, ціна на нього вам напевне сподобається.

Перш за все потрібно зазначити що словенський бетонозмішувач фірми Альтрад є побутовим непрофесійним приладом, а тому не призначений для будівництва великих багатоповерхівок та інших об’єктів.

Його купують у Івано-Франківську та по області і у інших регіонах України для того, щоб залити фундамент під будинок чи доріжку. В такому разі якщо бетономішалка не бракована то вона буде вам довго і справно працювати.

Однак такими бетонярками у Івано-Франківську цілком успішно будують великі житлові комплекси, і він може працювати навіть цілий рік мало не цілодобово. Навіть якщо він зламається, то його легко ремонтувати, на відміну від бетонозмішувачів інших виробників.

Ціна бетонозмішувача Altrad у Івано-Франківську є досить непоганою. Доставка платна але вона здійснюється у будь-яку точку України, звісно якщо вам буде вигідною така покупка бетономішалки Altrad. Можу вам запропонувати купити дві різні моделі: на 130 літрів і на 145 літрів.

Різниця не дуже велика, однак напевне краще купити в місті Івано-Франківськ бетонозмішувач Altrad об’ємом 130 літрів. Бетономішалка доставляється в упаковці в розібраному вигляді. Збирати її не складно. Якщо ви готові закупити 5 чи більше бетонозмішувачів одночасно то ціна на кожну буде на 50 гривень нижчою.

Більше не займаємось цим товаром

 


Напишіть відгук