Search Posts

Пропоную купити у нас бетонозмішувач Agrimotor в Івано-Франківську за прийнятною ціною

Бетонозмішувач угорського виробництва Agrimotor 155 l  є одним із самих популярних у Івано-Франківську та в інших регіонах України. Багато хто думає купити угорську бетономішалку Agrimotor в Івано-Франківську за ціною яка йому сподобається.

Насамперед у ньому людям подобається кіловатний мотор, і те що вона добре вимішує та викидає бетон. Крім того бляха із якої зроблено бетонярку Агрімотор є товстішою ніж у Лімекса чи Альтраду. Однак якщо хочете купити бетономішалку Agrimotor бо у неї порівняно невелика ціна, то повинні знати і її недоліки.

Одним із найбільших недоліків є те що підшипники на малій шестерні у бетонозмішувачі дуже швидко виходять із ладу, якщо брати на велике будівництво. Це пов’язано із конструкцією моделі, у них набивається бетону. Далі досить тяжко зняти бак бетонозмішувача Agrimotor із валу, якщо полетіли підшипники. Однак можливо.

У 190 літрових швидко обриває тарілки на які кріпиться бак. Бетонозмішувачі об’ємом 130 літрів добре себе зарекомендували і практично не ламаються.  Якщо вирішили купити в  Івано-Франківську бетономішалку Agrimotor то повинні знати, що шестерня також дуже швидко зношується.

Однак багатьох така бетономішалка влаштовує, для побутового використання.

Більше не займаємось цим товаром


1 comment on Пропоную купити у нас бетонозмішувач Agrimotor в Івано-Франківську за прийнятною ціною

Напишіть відгук