Search Posts

Купуйте міжкімнатні двері покриті мдф в Івано-Франківську за ціною яка вам підходить

У будинку між кімнатами повинні стояти красиві міжкімнатні двері. Зараз є багато фірм які продають міжкімнатні двері у місті Івано-Франківськ. Ми пропонуємо купити вам міжкімнатні двері у виробника за ціною яка вам сподобається.

Наш виробник випускає міжкімнатні шпоновані двері. Також ми пропонуємо вам міжкімнатні шпоновані мдф двері Термінус в Івано-Франківську. Ціна на продукцію марки Термінус залежить від моделі, а також від комплектації, розмірів дверей, виробника замків, від того чи глухі це двері, а чи зі склом.

Термінус в Івано-Франківську представляє ряди моделей типу класік і типу модерн. Кожна модель міжкімнатних дверей іде у різному кольорі: дуб, білений дуб, темний дуб, анегрі, макоре та інші. Кожного хто шукає такий товар в Івано-Франківську, цікавить ціна на міжкімнатні двері мдф.

Щоб дізнатися вартість вашого товару, ви можете подзвонити до нас. Іншим виробником дверей є білоруська фірма “Ока”. Такі двері виготовляються з проклеєного деревного масиву і покриті натуральним шпоном. Ви маєте можливість купити міжкімнатні двері Білорусії таких моделей як Прем’єр, Альпіна, Трояна, Лагуна та Версаль і інші.

Продукція доступна у кольорах сосна, вільха натуральна, горіх, махагон, венге. Ще однією маркою міжкімнатних дверей  в Івано-Франківську є херсонські двері “Новий стиль”. Це двері виготовлені із МДФ і представлені такими моделями як Парус, Сімплі, Лілія, Амата.

 

Напишіть відгук