Search Posts

Створення сайту Івано-Франківськ за 100 гривень, просування сайту у пошукових системах від 400 гривень

Багато фірм у місті Івано-Франківську досі не мають свого сайту.  Багато фірм у місті Івано-Франківську пропонують створення професійних сайтів за великі ціни, понад 1000 гривень або і більше. Але створення сайту у місті Івано-Франківськ може бути і значно дешевше, а саме сто гривень.

Бо для малого підприємства  не потрібно таких потужних сайтів. Достатньо сайту на CMS Wordpres із безплатним дизайном, на якому можна розміщувати інформацію про підприємство, та ціни на його продукцію і останні новини з його розвитку. Адже неважливо який дизайн у сайту, а важливо на якому місці він перебуває у пошуковій видачі пошукових систем, таких як Гугл, і відповідно від цього залежить притік клієнтів.

Адже безглуздо просувати у Івано-Франківську сайти під яндекс, який займає всього 30% ринку, та і то у російськомовних жителів України. Тому коли ви ввели в гуглі чи іншій пошуковій системі запит “створення сайту Івано-Франківськ” то напевне попали на цю сторінку. Я можу запропонувати вам створити сайт всього за 100 гривень. Це оплата моєї роботи.

Сайт складається з хостингу та домену. Домен може бути безплатним, наприклад pp.ua. Або платним, наприклад com.ua, вартістю до 100 гривень на рік, або менше. Хостинг достатньо брати самий простий, адже на початкових етапах ваш сайт не буде відвідувати більше 100 чоловік на день.

Такий хостинг коштує всього один долар на місяць. Він перевірений часом і я ним користуюся вже три роки і збоїв немає. Стосовно дизайну сайту, то є багато безплатних чудових дизайнів, які підійдуть для вашого підприємства. Наприклад такий як у цього сайту.

Стосовно просування сайту в місті Івано-Франківськ, то це окрема тема. Якщо конкуренція невелика то просувати його не треба. Достатньо всього-навсього регулярно залишати новини по темі вашого бізнесу і люди будуть на нього заходити. Якщо ж таких немає, то треба проводити оптимізацію сайту.  Тут вже йде окрема оплата. Крім того немає ніяких гарантій що сайт просунеться, тому, що є зовнішні чинники. Розкрутка сайту буде значно дорожчою ніж послуга створення сайту Івано-Франківськ.

Просування сайту в Івано-Франківську, це СЕО-оптимізація. Для початку проводиться аудит сайту, якщо такий вже існує. Якщо сайт новий то йде збір семантичного ядра, тобто ключових слів по яким ваш сайт буде розвиватися. Визначаються високо-, середньо- та низькочастотні ключові слова. Їхня конкурентність.

Для цього в мене є спеціальні програми такі як keycollector. І вже потім визначається як їх просувати: чи перелінковкою, зміною тексту на сайті; чи зовнішніми чинниками, такими як закупівля посилань на різноманітних біржах, яких розвелося зараз багато. Це все є бюджет просування.

А оплата за просування це окрема тема і вартість буде від 400 гривень, залежно від результату, і ніші у якій розташований ваш сайт. Звісно можливо сторгуватися на вигідній для вас ціні просування, розкрутки, або СЕО-оптимізації вашого сайту.

Більше не займаємось цим.

 

Напишіть відгук