Search Posts

Який водяний насос купити?

Багато людей задумуються який водяний насос купити, для того щоб качати воду у домашньому господарстві. Все залежить від певних нюансів, пов’язаних з розташуванням будинку та рівнем води у вашому ґрунті. Наприклад гідрофори качають воду із максимальної глибини 9 метрів.

Якщо вода розташована нижче, то тут вже потрібний глибинний насос. Однак він потребує свердловини і труби певного діаметру. Тому не всюди він підійде. Тому виходом може бути копання ями на кілька метрів у глибину, у ню ставиться на дно гідрофор і відповідно виходимо на рівень 9 метрів. Також якщо у вас є колодязь то у нього можна опустити вібраційний насос, наприклад “Бужок”. Ще є певні нюанси стосовно фірми насоса.

Тут все залежить від параметру ціна-якість. Наприклад є фірмові насоси Wilo, які працюють чудово і багато років. Однак такі насоси коштують і 4000 гривень. Тобто за такі гроші можна купити 3-4 польські насоси таких фірм, як Optima, JY і тому подібне. Насправді ці насоси однакові просто кольори розмальовки різні. Також може бути нержавіючий або нормальний вал.

Звісно можна зібрати насос із дешевих комплектуючих і він буде коштувати менш 800 гривень. Однак скільки він буде працювати невідомо. Однак у такого насоса є певна перевага, а саме дешеві запчастини. І простота його ремонту. Тоді як такі насоси як Dab,Al-ko,Grundfos,Wilo досить дорогі у ремонті. Тут вже на ваш вибір.

1 comment on Який водяний насос купити?

Напишіть відгук