Search Posts

Електричний водонагрівач, або бойлер

Бойлер або електричний водонагрівач призначений для нагрівання води і використання у побутових цілях.

Є багато різних фірм, які виготовляють бойлери для нагрівання води. Мінусом таких водонагрівачів є досить довгий час нагрівання води і коли вона закінчиться, а ви не помилися то треба чекати досить довго, або просто помитися холодною водою.

Однак відомі випадки вдосконалення цих бойлерів, коли бралося маленький бачок на розмір тену, у нього вставлялося тен і за допомогою шланга нагріта вода із малого бачка ішла в великий і бак води нагрівався за 10 хвилин часу.

Залежно від об’єму є багато розмірів бойлерів, наприклад на 50, 80, 100 літрів. Також є бойлери під посудомийку, які меншого розміру. Ще бойлери можна підібрати залежно від форми: круглі, квадратові, горизонтальні, вертикальні, подовжені.

Щодо фірм які випускають електричні водонагрівачі то є такі фірми як Арістон, Нова, Атлантік. Атлантік це французька фірма, яка є однією з найнадійніших. Правда в наших умовах бойлери служать тільки кілька років, а потім бак роз’їдає корозія.

Правда є різні Атлантіки, наприклад Ego це звичайний, Opro це водонагрівач з титановим напиленням, а Steatite це з керамічним захистом тену, тобто він не торкається води. Відповідно він і є дорожчим по ціні, цей Steatite.

Напишіть відгук