Search Posts

Автоматичний стабілізатор напруги

Автоматичний стабілізатор напруги потрібен для стабілізації напруги відповідно до її норми, тобто 220 вольт. Фактично більшість стабілізаторів напруги діють в діапазоні від 140 до 250 вольт.

Якщо напруга більша або менша, то є певні відхилення від норми. Є автоматичні стабілізатори напруги різних потужностей. Наприклад потужністю 250-300 вольт, вони є стабілізаторами локальної дії і призначені для випрямляння напруги для котлів.

вібраційні водяні насоси

Для холодильників такі стабілізатори не підійдуть, адже для нього потрібна велика пускова потужність. Для холодильника потрібен стабілізатор потужністю 5 кіловат. Є також стабілізатори які ставляться на цілий дім.

Вони мають потужність від 10 кіловат і вище, наприклад 14 кіловат. Їх кладуть одразу після лічильника. Є багато фірм, які випускають автоматичні стабілізатори напруги. Наприклад китайські випрямлячі Luxeon. Також є випрямлячі фірми Вольт, Констанца, однак справжній їх виробник невідомий.

міжкімнатні двері івано-франківськ ціни

Є також український автоматичний стабілізатор напруги фірми ЛВТ, які є фактично найбільш надійними серед всіх випрямлячів. Вони відповідно і коштують дорожче. Однак перед будь-яким стабілізатором треба ставити відсікач напруги, який буде відсікати напругу, яка є значно вищою, ніж розрахований стабілізатор.

Напишіть відгук