Search Posts

Що можна зробити своїми руками? Та що завгодно

Всі чомусь цікавляться питанням, що можна зробити своїми руками. Тут можна сказати, що зробити можна багато чого, однак це не зовсім так.

Адже це можна зробити не голими руками, а за допомогою підручних інструментів. Однак якщо немає навичок виконання того чи іншого діла, і уяви як те зробити, то навряд чи у вас щось вийде. Наприклад ви хочете забити цвяха у дошку. Ви берет молоток та цвяха і забиваєте у дошку.

Однак якщо неправильно бити, то цвях зігнеться, а ви ударите себе молотком по пальцях. Тут потрібно мати набиту руку. Однак що ж таки можна зробити своїми руками? Ну напевне корабель не можна зробити, хоча дехто і робить з підручних матеріалів літаки, вертольоти, кораблі, ракети та інші подібні речі.

Якщо говорити у прямому сенсі, то своїми руками людина може нагребсти трохи глини, що не завжди легко і зліпити із неї якогось коника. Так само можна зірвати рукою яблуко із дерева. Можна своїми руками підтягуватись на перекладині.

Однак якщо у вас є підручний інструмент то можете змайструвати шпаківню, собачу будку, тобто вироби із дерева. Якщо ж ви маєте певні слюсарські навички, то можете своїми руками за допомогою інструменту різати метал, клепати щось, свердлити і тому подібне.

Тут головне досвід і не слухайте тих хто каже що у вас руки з одного місця ростуть. Все із часом прийде.

Напишіть відгук