Search Posts

Нормування водопостачання і водовідведення

Нормування водопостачання і водовідведення є важливим фактором. Якщо простіше то це встановлення планового об’єму споживання води і відводу стічних вод з врахуванням якості споживаної води.

Нормування включає в себе багато заходів, серед яких такі як розробка із запровадження норм та контроль за їх виконанням.

Основною метою нормування водоспоживання є найбільш ефективне використання водних ресурсів.

Норми стосовно води є різними у кожному населеному пункті. Все дуже залежить від географічних та кліматичних умов населеного пункту.


Періодичність споживання водних ресурсів для домашніх тварин та птахів є цілодобовою. Туди входять такі витрати як миття приміщень, кліток, стаєнь, посуду, приготування кормів. А на техніку йде води значно більше. Наприклад на один трактор витрати води становлять 250 літрів на добу, на автомобіль 300 літрів на добу.

гаражні ворота Івано-Франківськ ціна

Також якщо на вашій території знаходяться споруди, то повинні бути передбачені витрати води на пожежогасіння. Також є великі витрати води на поливання зелених насаджень. Адже у період великої спеки вони сильно втрачають вологу і її треба поновлювати.

Напишіть відгук