Search Posts

Ліанові помідори

Багато хто мріє виростити високорослі ліанові помідори, однак не кожному це вдається. Ліанові помідори ростуть більшими двох метрів. Для того щоб виростити саджанці ліанових помідорів потрібно насіння посіяти в першій половині місяця лютого. Потрібно підготувати для них спеціальний ґрунт, а саме він повинен бути у пропорції: одна частина дернової глини, 1 частина перегною, і 1 частина піску річкового, також потрібно 50 грамів суперфосфату, 50 г карбаміду,  літрову банку  деревного вугілля.

Потрібно перемішати цю суміш і засипати у ящики. Насіння ліанових помідорів потрібно сіяти не глибше 2 см в землю. Перед тим як посадити це насіння, потрібно потримати його в розчині соди дві години. Розчин соди готується так: 1 чайна ложка соди на 1 літр води. Якщо якесь насіння спливає вгору, то воно погане.

Те насіння яке залишиться, треба висушити на тканині і посадити. Після цього треба накрити ящики плівкою до появи паростків. Температура для вирощування саджанців помідорів-ліан повинна бути 23-25 градусів тепла. Така температура повинна бути поки не з’являться на саджанці два листочки.

Після цього температуру можна знизити до 15-20 градусів. На початку травня треба виносити саджанці на свіже повітря, поступово збільшуючи термін перебування з 10 хвилин і вище. Поливати саджанці ліанової помідори потрібно не частіше ніж один раз у тиждень. Садити у ґрунт ліанову помідору потрібно 25 травня.

коли можна садити часник календар

Відстань між рослинами повинна бути у ряді 70 см, а між рядами 1 метр, наперед повинні бути забиті палиці або тички і натягнута мотузка, до якої чіпляється рослина. Кущ такої помідори повинен мати два рукави, і з ростом ліани її потрібно підв’язувати до мотузки. Перші плоди які є самими більшими варто залишити для виготовлення насіння.

В кінці серпня потрібно прищепити верхівку ліани. З одного куща можна збирати до 30 кілограмів таких помідорів. Зокрема таких сортів ліанової помідори як Апельсин,Каліфорнійський велетень, Рожевий слон.

Напишіть відгук