Search Posts

Лікування ґрунту від виснаження

Наша земля дуже виснажена постійним неперемінним саджанням городніх культур, різними хімічними добривами, і вивезенням бур’янів із городів, які збирають всі поживні речовини. Адже грунт не так легко створити, над цим працюють організми які там живуть у ґрунті.

коли можна садити зимовий часник

Однак застосовуючи хімікати, ми знищуємо ці організми, хоча вони також напевне привикли, адже все одно в городі під час перекопування є дощові черв’яки, є ще гнойові черв’яки, вони більш червоні. Так само знищується ґрунт, коли копати та перевертати землю.

Адже всі канали по яким циркулюють мінеральні речовини та вода знищуються. Тому потрібно проводити лікування землі, а для цього потрібно не залишати землю голою, накривати її чимось, наприклад сухими бур’янами. Далі треба всякі органічні відходи використовувати як добриво.

коли садити часник на зиму в Україні

Однак це має і певні мінуси, такі як сильне перенасичення ґрунту мікроорганізмами, які можуть призвести до занесення в людський організм інфекції, як було недавно в країнах ЄС. Для відновлення землі треба проводити мульчування, якщо ми зібрали ранній врожай, то треба зразу садити наступні рослини.

Потрібно восени і навесні висаджувати на ґрунт сидерати. Постійний полив ґрунту також позитивно на нього впливає. Це все разом дасть хороший результат для   відновлення і лікування ґрунту на нашому городі.

Напишіть відгук