Search Posts

Китайський спосіб вирощування підщеп

Китайський спосіб вирощування дерев досить цікавий. Згідно з ним будь-який пагін дерева можна вкоренити. Для цього потрібно гілочку причепити міцно до землі і добре поливати.

Спосіб цей називається китайські підщепи. Це живцювання потрібно проводити в період з березня по вересень. Однак потрібно знати яку гілочку дерева вже можна живцювати. В своїй основі ця гілка має вже дерев’яніти, тоді її можна зрізати і це робиться в кінці травня.

Однак тут є певні дії, яких варто дотримуватися, наприклад потрібно брати середню частину гілочки для підщепи, і не дуже тонку. Потрібно різати підщепи, які будуть мати три бруньки. Також правильно потрібно вибрати час зрізання гілок для виготовлення підщеп.

ремонт водяних насосів

Це потрібно робити зранку, бо тоді в гілочках більше вологи, яка допоможе їм вижити. Якщо є листок то залиште тільки верхній. У нижній частині підщепи варто зробити дві доріжки ножем для формування коріння. Після цього потрібно швидко посадити ці гілочки.

Заглибити у землю ці китайські підщепи треба на третину. Таку рослину, цей живець потрібно щодня поливати, для цього можна використати якийсь пристрій, наприклад пляшку із якої буде капати вода чи щось подібне.

Напишіть відгук