Search Posts

Що робити коли горить мотор бетономішалки

Мотор у бетономішалці дуже важлива річ, адже він приводить ваш бетонозмішувач у рух. Однак часто трапляється, що мотор у бетонозмішувача горить. Цьому може бути багато причин. Наприклад занадто довгий кабель живлення і менше січення ніж 2,5. Тобто напруга губиться по дорозі.

Також можливі перепади напруги, і тоді мотор не завжди горить, а так собі підгоряє і в результаті не має вже тієї тяги, що колись. Також можливі браки виробничі, тобто він сам по собі поганий, цей двигун бетонозмішувача. Однак однією з найважливіших причин згорання мотора бетономішалки є те що він нагрівається. Тому на валі двигуна є крильчатка, тобто вентилятор чи пропеллер. Він охолоджує повітрям двигун бетонозмішувача.

Принцип охолодження на багатьох бетонозмішувачах полягає в тому що повітря заходить через отвори у корпусі двигуна бетонозмішувача, а виходить через отвори у рамі. Тому не можна обмотувати целофаном кришку мотора, а також раму знизу, адже туди виходить повітря. Одного разу при ремонті зіткнулися із проблемою, що після продажу бетонозмішувача згорів мотор, можливо він був бракований. Це була угорська бетономішалка.

Після цього поміняли мотор на чернівецький і почалося таке, що мотор нагрівався і кнопка-пускач вибивала. Нагрівався він після 15 хвилин роботи. Тому бетонозмішувач привозили на ремонт, вже все пробували і стабілізатор і кабель з нормальним січенням та не допомагало. Проблема виявилася у іншому, у крильчатці.

коли садити часник

Виявляється у угорському та та чернівецькому моторах різні напрямки оберту мотора. А крильчатка від мотора угорського зроблена так що лопаті у одному напрямку і повинні захоплювати повітря.

Але якщо мотор крутиться у інший бік, то відповідно і охолодження ніякого немає. Тому мотор і грівся і був на грані згорання. Після того  як поставили крильчатку від чернівецького мотора, тобто рідну, то мотор став охолоджуватись і більше претензій не було.

Також можете купити бетономішалку в Івано-Франківську та по Україні за доступними цінами. Ось що ми можемо вам запропонувати:

Бетономішалка Agrimotor 155 l за 2000 гривень. Також можу запропонувати вам купити в Івано-Франківську та по Україні бетонозмішувач Limex 165 літрів  за 2150 гривень.

Ціна на бетонозмішувач в Івано-Франківську
Agrimotor 155 л всього за 2000 гривень.

 

Бетономішалка Limex 165 літрів в Івано-Франківську та по області за 2150 гривень. Ще одним чудовим варіантом є можливість купити Івано-Франківську та по області бетономішалку Altrad 145 літрів, це дуже надійна бетономішалка, яку легко ремонтувати. Це словенський бетонозмішувач, і він досить легкий у ремонті

Купити бетономішалку Altrad в Івано-Франківську та по Україні ціна непогана

Щоб замовити бетономішалку в Івано-Франківську та по Україні дзвоніть за телефонами (тут може бути ваш номер, пишіть в коментарі).

В ціну не входить доставка. Бетонозмішувач поставляється в розібраному вигляді.  Якщо ви замовите від 5 бетонозмішувачів і більше одночасно то отримаєте знижку: – 50 гривень за кожний бетонозмішувач в Івано-Франківську.

Напишіть відгук