Search Posts

Правильне зберігання петрушки, селери, цибулі-порей, брюссельської капусти

Такі рослини  як цибуля-порей, петрушка, селера та брюссельська капуста можуть довгий час зберігатися у свіжому зеленому вигляді. Для Того щоб вони так довго зберігалися, врожай цих культур потрібно збирати із полів на початку листопада, це тому що тоді вже наступає похолодання.

Викопують рослини із куском землі у якому коріння щоб не пошкодити його. Після того як ви викопали рослини, вам потрібно стрясти землю і повідривати старі та пожовклі листя. Там де ви зібралися зберігати ці зелені рослини повинні бути збиті ящики висотою 25 см.

Туди потрібно насипати піску шаром 15 см і там прикопати зібрані рослини. Якщо ви хочете зберігати цибулю порей, то борозни у піску повинні бути на відстані 10 см, а в ряді відстань для порею 4 см, а для петрушки 8 см. Селера має мати велику площу споживання поживних речовин, тому для неї відстань між рядами повинна бути 18 см, а в ряді між рослинами 12 см.

Брюссельську капусту потрібно зберігати без коріння та листків. Стебла з качанчиками прикопують в пісок на відстані 8 см між рослинами і 10 см між рядами. Коли потрібно то качани на стеблі виломлюють для споживання. Якщо температура у приміщенні буде  від 1 до 3 градусів Цельсія то брюссельська капуста і цибуля-порей будуть зберігатися 3 місяці, а петрушка і селера 1 місяць.

Напишіть відгук