Search Posts

21 грудня 2012 року кінець світу настане – варто вірити чи ні

О, новий кінець світу 21 грудня 2012 року, всі кажуть що він цього дня настане і це вже прямо як якась ювілейна дата для багатьох людей. Та я сумніваюся що так буде, не буде ніякого кінця світу іменно 21 грудня 2012 року. Кінець світу не може відбутися за один день. Це буде тривати досить довго.

Крім того, якщо загине наша планета, то це ще не значить що настав кінець світу. У глобальному масштабі всесвіту це ж фактично незамітна подія, в газетах жителів якогось Сіріуса про це буде тільки маленька замітка десь у стрічці новин.

Однак щоб настав кінець світу 2012 року, потрібні якісь причини, а причин немає. Кінець світу можливо вже почався і спокійно собі продовжується,  тут не все так просто. Крім того все може статися так швидко що ніхто цього не помітить.

маркетингові канали

Можливо він вже прийшов, цей кінець світу і люди живуть тільки своїми спогадами, завантажені у матриці. Та все одно у Мексиці вже напевне знову поставили електронне табло, яке веде відлік до кінця світу.

Як тут не подумати, адже вчора залишився місяць до кінця, тому напевне треба закинути все що можна, і поїхати десь відпочивати та подорожувати, який сенс горбатитись на роботі, адже 21 грудня 2012 року цьому всьому настане пшик.

Напишіть відгук