Search Posts

Чебрець

Чебрець це така духмяна рослина. Її називають по різному, наприклад богородська трава, тимян звичайний. Чебрець це багаторічна рослина, невеличкого розміру. Він має маленькі листочки, які мають загнені вверх краї.

Листки чебрецю виділяють сильний запах тимолу. Свіжі листочки чебрецю  мають 0,3-0,5% ефірних олій, у які входить фенол, тимол, карвакрол.

Застосування чебрецю. Рослину використовують як салат, а також як приправу до різноманітних страв таких, як рибні та м’ясні, овочеві, як спеції.

Чебрець використовують як засіб для заспокоєння нервів, хоча тут є певні сумніви щодо його ефективності. Вирощування чебрецю відбувається за певною схемою. Його вирощують як однолітню культуру за допомогою розсади.

коли потрібно садити часник

Насіння духмяної рослини сіють в квітні у ящики для розсади точніше для саджанців. Для вирощування чебрецю не потрібно робити пікіровку. Після того як саджанці виростуть, у першій половині травня їх садять у відкритий ґрунт на відстані 35 на 20 сантиметрів.

Потрібно поливати саджанці водою. Коли настає пора збирати чебрець то зрізують верхні його пагони. За сезон можна зрізати ці листя 2-3 рази. Потім їх потрібно сушити у тіні.

Напишіть відгук