Search Posts

Автоматична насосна станція та її різновиди

Автоматична насосна станція використовується для постачання водою житлових будинків, поливання городів і на будівництві. Автоматична насосна станція це насос пристосований до водопостачання у автоматичному режимі. Тобто вам не потрібно постійно включати чи виключати таку приспособу, за вас це буде робити автоматика яка підтримує певний тиск у вашій системі водопостачання.

Автоматична насосна станція складається із акумулятивного бачка який нагнітає тиск, манометра, автоматики, власне насоса, вібраційного шлангу, пятірника. Це все складено разом дає вам можливість пити свіжу воду. Сам насос складається із крильчатки, гусака і дифузора. Є багато різних марок таких водяних насосів. Наприклад фірми Grundfos, Al-ko, Dub,Wilo, JY, Cristal і так далі.

Насоси вирізняються своєю продуктивністю. Вона вимірюється у кубометрах перекачаної води за годину. Однак не варто вірити тому що пише на коробках, здебільшого продуктивність менша. Також не все залежить від потужності мотора. Багато залежить від крильчатки, яка качає воду.

коли потрібно садити часник

Є насос із кількома крильчатками, який дає води в два рази більше ніж той що з однією крильчаткою. Однак від кіловатів також багато чого залежить. Наприклад насос Al-ko китайського виробництва потужністю 1,4 кіловата качає 6 кубометрів води в годину, що є досить багато.

Однак на кількість перекачаної води впливає також і висота подачі води автоматичною насосною станцією, ця висота максимальна десь біля 40 метрів, однак вода буде йти у мінімальній кількості. Такий насос, ця станція подачі води качає воду з максимальної глибини 9 метрів, хоча це максимум а насправді менше.

Не варто вірити про виробників таких пристроїв те що вам кажуть у магазині. Насправді більшість виробництв зараз перенесені у Китай а європейського виробника у кілька разів дорожчі. В районі 1000 доларів.

Напишіть відгук