Search Posts

Ремонт водяних насосів, та основні несправності водяного насоса

Автоматична насосна станція рано чи пізно перестане працювати. І тоді ви побачите що вода із вашого крана не тече. Ви одразу схопитесь за голову бо треба проводити ремонт водяного насоса. Однак спочатку треба вияснити що до чого, огляньте шланг який опущений у свердловину і під’єднаний до вашого насоса і подивіться чи не пошкоджений він і не тягне повітря.

Також варто перевірити, чи не розлетівся клапан. Далі перевірте тиск у бачку вашої автоматичної насосної станції. Він повинен бути півтори атмосфери. Якщо все в порядку, то насос потрібно ремонтувати. Є декілька поломок насоса через які потрібно проводити ремонт. Якщо насос качає воду але не створює тиску, то для початку відкрутіть ніпель у бачку і натисніть на нього.

Якщо із повітрям піде волога або вода, то значить що пробита груша. Її потрібно поміняти. Якщо груша ціла то значить щось не в порядку із качаючою частиною автоматичної насосної станції, тобто головкою. Можливо є тріщина у гусаку, дифузорі або крильчатці.

Можливо щось туди попало, наприклад кусок клапана який розлетівся. Коли все ціле то значить, що можливо вже згорів сам мотор вашого насоса і тут виходом є заміна всього верху насоса, що буде порівняно дешевше ніж ремонт цілої автоматичної насосної станції. Залежно яка модель насоса.

Є ще один вид поломки водяного насоса. Коли станція закачує воду, однак не може зупинитися. Тут є проблема в автоматиці. Для початку відкрутіть автоматику, а потім відкрутіть кришку ззаді автоматики і почистіть гуму а також отвір через який іде вода до датчика від осаду, накипу та глини і почистіть саму кришку.

Коли це не допоможе, то потрібно замінити автоматику. Ще може бути що мотор насосної станції гудить, але не запускається. Спробуйте замінити конденсатор у моторі. Якщо це не допоможе, то треба розібрати мотор і перевірити чи не заклинили підшипники. Коли вони заклинили то їх треба поміняти. 

водяні насоси

Якщо мотор почорнів і смердить то значить що він просто згорів і його потрібно замінити. Ще може бути що із водяного насоса тече вода. Це означає що пора замінити сальники на вашій автоматичній насосній станції. Однак не забувайте що ремонт водяних насосів потрібно проводити коли це можливо, а коли це вже неможливо то варто купити новий водяний насос.

3 comments on Ремонт водяних насосів, та основні несправності водяного насоса

  1. У меня поламалась насосная станция, осмотреть сама я ее не могу,подскажите куда можно обратиться,сервис или что-то в етом роде, в Буче, Ирпене киевская обл.Спасибо жду ответ.

Напишіть відгук