Search Posts

Драбина, її види та використання

Драбина це дуже потрібне обладнання у домашньому господарстві, а також у будівництві та садівництві. Драбину використовують щоб залізти на горище, у садівництві її прикладають до дерева і вилазять на неї, щоб почистити дерево від непотрібних гілок, або щоб зірвати плоди.

Також коли риють яму, то спускаються всередину за допомогою драбини. Або коли наприклад штукатурять стелю, то тут також використовують драбину. Є багато різних видів драбин. Наприклад є пряма драбина яка може мати від 3  і більше сходинок.

коли садити часник у жовтні календар

Є драбина двійна, тобто яку можна розкласти, а є така яка ще і висуває уверх один рівень, тобто стременна. Цікавим видом драбин є драбина-трансформер, яка використовується також в якості будівельного риштування. Її можна впирати як вам завгодно.

Тож можна сказати що драбина дуже потрібна річ. Одними із кращих драбин є так звані практики, французького виробництва. Однак зараз є багато підробок. Тому краще не купуйте китайську підробку, бо драбина може просто зігнутися в одному місці як якийсь кусок фанери.

Напишіть відгук