Search Posts

М’ята перцева

М’ята перцева це багаторічна рослина. У кулінарії використовують листя та молоді пагони м’яти перцевої як гостру та ароматну приправу до різних страв як м’ясних так і овочевих. Серед сортів м’яти перцевої варто виділити прилуцький сорт. М’яту вирощують не за допомогою насіння а вегетативним способом, для того щоб зберегти її властивості.

Ще є такі способи вирощування як ділення куща, відрізання кусків кореня. Рослину варто вирощувати біля теплиць для гарного запаху. Вирощування м’яти полягає в тому, що куски кореня садять у клумбу, чи на грядку. Відстань між рядами м’яти повинна бути 30 сантиметрів, а в ряді відстань між саджанцями повинна бути 15 сантиметрів, а глибина садіння десь 8 сантиметрів, хоча тут на ваш вибір.

технологія вирощування гороху

Оскільки м’ята розмножується за допомогою коріння то має багато бокових пагонів, які тягнуть соки і їх потрібно відрізати і використовувати по власному бажанню. Починати збирати врожай потрібно до цвітіння чи при першому цвітінні. Потрібно зрізати стеблини біля самої землі, сушити в тіні або в темному місці, відрізати сухі листя і зберігати у торбині близько року.

Напишіть відгук