Search Posts

Як шукати в інтернеті

Як шукати в інтернеті? Це питання мучить багатьох людей, які почали користуватись інтернетом. В інтернеті величезна кількість інформації і тому пошук в інтернеті є не такою вже й легкою справою. Однак якщо ви це читаєте, то значить ви уже обізнані із пошуком інформації в інтернеті за допомогою пошукових систем. Найбільшою пощуковою системою інтернету є Google. Крім того є ще менші за обсягами користувачів пошукові системи: Yahoo, Bing. У Росії є популярна своя пошукова система Яндекс.

Однак якщо ви хочете дійсно знайти потрібну інформацію то вам пряма дорога в Гугл. Хоча звісно можна шукати інформацію в інтернеті без пошукових систем. Однак це досить складно, треба знати інтернет адреси потрібних сайтів, а це можливо завдяки різним тематичним каталогам, або просто із газет та журналів і від знайомих.

Поговоримо про Google. Ця пошукова система сильно розповсюджена, і у нашому браузері, що у вас там, Мозілла чи Хром, вже є вбудоване вікно пошуку гугла. Воно розташоване здебільшого у правому верхньому куті монітора.

міні водяні насоси

Пошук інформації в інтернет. Наприклад ми хочемо знайти автомобіль. Якщо ми введемо слово автомобіль, то отримаємо кілька мільйонів результатів. Але щоб їх усіх переглянути нам знадобиться не  менше року, а то й більше. Тому нам треба вводити більш точну фразу.  Наприклад автомобіль мерседес. Ми вводимо запит “автомобіль мерседес”. Все одно нам видасть кілька мільйонів запитів. Це пов’язано із тим, що мерседеси є дуже популярними машинами.

Треба вводити ще точнішу фразу. Наприклад Україна Mersedes d-240. Нам видає 70000 запитів. Тут вже можна знайти те, що нам потрібно. Але ще потрібно врахувати, що ми отримаємо різну кількість пошукових запитів у залежності від того, як введемо пошуковий запит. Якщо ми введемо Україна у кінці, то отримаємо перш за все результати по цілому світі а не Україні.

пісні про новий рік

Шукати в інтернеті можна і людей. Пошук людей в інтернеті можна здійснювати різними способами. Наприклад за допомогою таких соціальних систем як В контакте, Однокласники, Фейсбук. Хоча не всіх людей так знайдеш.
Таким чином пошук в інтернеті можна здійснювати багатьма способами, але в результаті ми отримаємо різні результати.

Напишіть відгук