Search Posts

Використання маркетингу для створення успішного магазину

В інституті коли ви поступаєте на якусь спеціальність економічного напряму, то вам будуть викладати такий предмет як маркетинг. Хоча я вчився на схожім напрямі та маркетинг ми вивчали як неосновний предмет. Та все ж дещо я запам’ятав. Наприклад найбільше нам намагалися втовкмачити правила здається Котлера.

Вони досить цікаві та я вже їх забув за три роки 🙂 Для чого потрібен той маркетинг? Він потрібен для збільшення обсягів продажу вашого товару. Перш за все потрібно щоб ваш товар був помітний для покупця або того хто просто цікавиться. Тому приміщення вашого магазину повинне мати таку форму щоб всі товари були на видності.

Також важливим елементом є наприклад розміщення найдорожчого товару на рівні очей, щоб прийшовши у магазин, покупець бачив перш за все його. Також важливою справою є яскрава упаковка яка привертає увагу. У нашому випадку магазин повинен бути прибраним, щоб перебувати у ньому було приємно.

пісні про новий рік

Також важливо постійно оновлювати асортимент вашого товару, щоб не було порожніх полиць. Таким чином потік покупців до магазину зростає, а з ним і внесок маркетингу в це себе оправдовує. Така от штука, хоча і без маркетингу можна успішно функціонувати на ринку продаючи наприклад золото чи алмази.

Напишіть відгук