Search Posts

Цвяхи

Цвяхи є незамінними при будівництві, а також у столярній справі. На цвяхи ціна зараз не є дуже велика. Бо цвяхи є недорогим продуктом і тому ціна і не може бути великою. Колись цвяхи були продуктом малодоступним, бо вони виковувалися кожен окремо у кузнях, однак потім придумали машину, яка сама штампує цвяхи. Використання цвяхів є дуже різноманітним, як і види цвяхів.

Наприклад коли роблять дах із шиферу то використовують спеціальні цвяхи для шиферу, які мають закриті головки, які не руйнують шифер.

У столярній справі використовують цвяхи наприклад, коли роблять підлогу. Колись цвяхи продавались великими паперовими пачками, такі цвяхи були досить міцні. Однак тепер чомусь цвяхи почали робити не дуже міцними і напевне метал використовують не той що треба, чи не загартовують добре. Бо цвяхи які випускають зараз більше нагадують дроти.Однак на такі цвяхи і ціна невисока.

Їх зігнути ну дуже легко, тому щоб забити їх у тверде дерево, таке як дуб, треба бути справжнім майстром. Як забити цвях? Цього літа прийшлось забивати подібний сучасний дротоподібний цвях у кусок зрізаного стовбура вишні, коли майстрували козел для рубання дров. Так цвях ніяк не йшов, а гнувся. Вже придумали тримати його плоскогубцями.

Однак все одно було тяжко. Тоді спробували забивати цвяхи одним махом. Це спрацювало. Цвях просто насаджувалось у дерево. Потім треба щосили і швидко вгатити по цвяху молотком. Однак не треба тримати цвях руками. Він залітав у вишню більше як наполовину. Далі треба було ще раз так ударити, а можна було і не бити, бо він і так забивався нормально.

капуста броколі


У мене є ще навіть кілька старих цвяхів, вони чотирикутні, навіть не знаю, чи це ручна робота, чи це напевне колись так штампували. Далі є цвяхи будівельні, які можна забивати у стіну. Вони називаються дюбелями. Зараз вони не дуже потрібні, оскільки є перфоратори, які легко пробивають стіну, правда не кожну. Там де стіна із бетону, треба довго гуркотіти. Не знаю яка зараз ціна на цвяхи будівельні і де їх купити.

Напишіть відгук