Search Posts

Побудова теплиці своїми руками

Побудова теплиці є важливою справою для селянина, а також городника. Вирощування городини в теплиці значно збільшує врожай і масу та якість овочів, які там вирощені. Наприклад огірки в теплиці виростають набагато більшими. Теплицю можна купити, а можна виготовити своїми руками. Це вже на ваш смак і можливості.
Як побудувати теплицю?Це питання задає собі весною кожен селянин, який хоче згодом мати врожай огірків та помідорів. Найпростішою, мені здається, є плівкова теплиця. Тут нам знадобиться плівка для теплиць, а також дошки і бруси, щоб зробити дерев’яний каркас. Хоча можна робити каркас із арматури, але це вже на ваш смак і можливості займатися зварювальними роботами. Хоча можна арматуру скрутити і дротами, але навряд чи ця конструкція буде триматися.
Будівництво теплиць є нескладною і навіть цікавою справою. Як вона будується із дерева? Будемо робити теплицю прямокутною. Тому по кутах будемо закопувати стовпи, а ще варто їх забетонувати. Також їх потрібно зробити по лінії ще десь посередині між двома стовпами а також один  треба зробити по центру, щоб конструкція трималась. Далі теплиця робиться так: зверху над крайніми стовпами прибиваємо міцний дерев’яний брусок, і так з кожного боку. Потім посередині також пускаємо лату або брусок повздовж.
Тепер беремо і робимо щось на зразок даху, на якому буде триматися плівка для теплиці. Просто беремо і прибиваємо дошки із краю на центральний поперечний брус. Але це треба робити не густо бо наші  огірки чи томати в теплиці не будуть мати достатньо світла для свого розвитку. Потім беремо і прибиваємо збоків повздовжні дошки, щоб плівка мала де триматись і покривала нашу теплицю.
Можна починати покривати наші теплиці плівкою. Плівка для теплиць може бути люба, тому, що її стане тільки на один рік, а на зиму вона потріскається. Тому можна зекономити. Тепер якщо маємо толь, а якщо не маємо то якусь цупку тканину і робимо такі латки із неї і в них протикаємо цвяхи. Толь потрібна, бо інакше цвяхи просто подруть плівку.

купити бетономішалку б у

Тепер починаємо накривати плівкою нашу теплицю чи як її називають ще — парник. Це варто робити двом людям, бо самому тяжко, плівка з’їжджає із парника і скручується. Все, накрили, тепер можна і садити розсаду. Будівництво теплиці завершене. Робота в теплицях є трохи складною, особливо якщо вона у вас є низькою а ви високого зросту. Крім того там гаряче. Тому наперед продумати, перед тим як приступити до  вирощування огірків в парнику,  щоб була якась стежка і прохід.
Думаю тепер ви отримали відповідь на питання як зробити теплицю і виготовите теплицю своїми руками.

Напишіть відгук