Search Posts

Новий рік 2013

Новий рік 2013 буде роком дракона. Тому напевне буде гаряче. Новий рік 2013 принесе нам багато цікавого. Адже сьогоднішній рік досить скоро минув. На свято люди будуть збиратися разом і святкувати, веселитися. Відпочинок на новий рік не заставить вас засумувати. Що ж чекає нас на новий рік 2013, рік дракона?
Треба щоб була приготована їжа, салати на новий рік. Перш за все треба приготувати багато салату олів’є, можна навіть відро. Також на новий рік повинне бути шампанське, яке святкувальники будуть пити коли проб’є північ. Ще важливим моментом є святкова ялинка, яку треба прикрасити гірляндами.
Привітання на новий рік також повинні бути веселими та оптимістичними, адже як його почнемо, так напевне і проведемо. Вітання на новий рік можуть бути такі як наприклад “бажаю вам щасливо пережити цей рік що настане”, “з новим роком”. Не забуваємо що це буде новий рік 2013. Погода на новий рік звісно може бути будь-яка, ніхто точно сказати не може, але все одно хотілося би щоб була морозна погода і падав сніг, як було минулого року.
В новорічну ніч люди збираються компаніями, накривають стіл, готують їжу, кладуть на стіл олів’є, різні напої. Також важливим атрибутом святкування нового року є салюти, петарди і феєрверки. Однак їх використання, а тим паче на п’яну голову може погано закінчитися. Також у це свято люди з’їдають дуже багато їжі та випивають різних алкогольних напоїв.
Хоча це один із атрибутів цього свята. Новий рік колись був 14 січня. Потім за новим календарем дати були зміщені. І в ніч з 13 на 14 січня стали святкувати старий новий рік. Свято старий новий рік також святкується досить потужно. Можна наприклад поїхати у гори і відзначити новий рік в Карпатах щоб було що згадати.

купити бетономішалку

Де зустріти новий рік 2013? Новий рік частіше за все зустрічають в компанії друзів і в когось удома. Також люблять святкувати це свято десь на квартирі, тобто наперед знімається квартира і там святкується. Як правило в таких умовах випивається багато алкоголю.
Ще дехто святкує новий рік десь у нічних клубах чи дискотеках, потім всі ідуть, або їдуть до центру міста до новорічної ялинки і там продовжують святкування. Ще мало не забув, на новий рік люблять первдягатися або натягати на себе якісь маски. На новий 2013 рік напевне будуть вдягатися у маски драконів.

 

Ще можна замутити побільше привітань на Новий рік 2013. Сьогодні вирішив доповнити трохи цю статтю, щоб вона виглядала більш краще. Навіть шукав привітання на новий рік 2013. Чому саме новий рік 2013?

Адже може ще бути новий 2013 рік, це звісно таке цікаве явище, адже на новий рік потрібні різноманітні сценарії його проведення. Новий рік в Україні святкується якось по особливому, не так як у інших країнах.

Поздоровлення на Новий рік також є різні. Зараз пошукаю, як вітають людей на Новий рік 2013 у всьому світі, перекладу ці привітання, підлаштую їх під українську атмосферу, щоб вони виглядали природно. Це також будуть новорічні приколи та анекдоти.

Адже скоро новий рік 2013, тому треба його відсвяткувати добре та цікаво. До речі на новий рік роблять також листівки. Які листівки на новий рік можна зробити? Це щось таке приємне, що запам’ятається надовго.

Побажання на новий рік повинні бути такі позитивні, треба бажати здоров’я, щастя, та всього самого найкращого. От зараз думаю, щоб такого побажати всім людям.

Ось знайшов декілька смішних анекдотів про новий рік та новорічних цитат:

“2008 рік: Я не буду тратити гроші на що попало

2009: Я викуплю свої банківські кредити в найкоротші терміни.
2010: Я повністю   впораюся з боргами в наступному році.
2011: Я постараюся  погасити борг із пенею до наступного року.

2012: Я постараюся виїхати з країни в наступному році.”Такий сумно-смішний новорічний анекдот.

А ось це мене просто розсмішило

“2009 рік: я постараюся бути гарним чоловіком для Марини

2010 рік: я не залишу Марину
2011 рік: я постараюся помиритися з Мариною

2012 рік: я постараюся бути гарним чоловіком для Ірини”

Таких штук, тобто цитат і анекдотів про новий рік є досить багато:

“2009: я не буду пити до 18:00
2010: Я не відкрию пляшку до полудня.

2011: Я не буду алкоголіком

2012: Я обіцяю не пропустити ні однієї зустрічі анонімних алкоголіків”

Ну ще багато є новорічних приколів та побажань під новий рік 2013, треба буде ще придумати анекдоти, цитати та привітання.

1 comment on Новий рік 2013

Напишіть відгук