Search Posts

Новий рік 2013 та як його відзначати

Новий рік 2013 за рахунком уже не за горами. Всі люди не перестають готуватися до нового року 2013. Ось і я готуюся до цього нового року 2013. Як я готуюся до новорічного свята та новорічної ночі? Перш за все я назбирав трохи грошей, щоб мати за що купити попити), як у риму вийшло.

Звісно, що на Новий рік 2013 треба буде відзначити гарно свято. Я наприклад скоріше за все буду відзначати так як завжди новий рік 2013 на вулиці. Буду ходити по вулиці а потім підемо до когось із знайомих святкувати новорічну ніч 2013 року десь за столом і купимо для цього різних напоїв та наготуємо їжі. Також ми будемо дивитися фільми про новий рік, напевне в черговий раз переглянемо на новорічну ніч 2013 року такий фільм як “Сам удома”. Потім будемо дивитися якісь концерти.

Новий рік 2013…

Що ж несе нам ця дата? Напевне нам би хотілося щоб нам стало жити краще як у минулому році. Тому всі будуть старатися поводити себе більш чемно, щоб у новому 2013 році все збулося. Також можна буде походити тримаючись за руки навколо ялинки тримаючись за руки і святкуючи новий 2013 рік і співаючи  давню пісеньку “У лісі-лісі темному”.
Звісно потім хтось нап’ється і почне видавати різні приколи, співати різні сороміцькі пісеньки, розказувати вульгарні анекдоти і цим веселити юрбу, яка святкує новий 2013 рік. Я також планую непогано відзначити новий рік 2013 за рахунком і досхочу поїсти мого улюбленого салату олів’є. Його люблю не тільки я але і багато людей у всьому світі. Звісно, що можна відсвяткувати новий рік в Карпатах 2013 і отримати незабутні враження.
Привітання на новий рік будемо надсилати своїм друзям та знайомим. Адже це Новий рік 2013. Коли був новий рік 2012 то я витратив практично всі гроші із рахунку і слав привітання всім моїм знайомим, кого тільки я знаю. Таким чином мені є що згадати з минулого нового року 2011 -го за числом. Також бажаю всім щоб було також що згадати на новий рік 2013 і щоб на другий день не було сильного похмілля а було гарне самопочуття.

 

Новий рік 2013 і веселощі.

Це головне що потрібно для гарного настрою. Для веселощів на новий рік 2013 за рахунком потрібно організувати конкурси, хоча я їх не дуже то й люблю. Це більше так, на любителя, я взагалі то конкурси не дуже люблю. Адже коли ви на новий рік 2013 проводите конкурси то на вас дивиться дуже велика кількість спостерігачів, які самі не беруть участь у конкурсі а вас всяко підганяють, адже це новий рік 2013 і тому треба з когось поприкалуватись, погонити, як кажуть мої знайомі  та незнайомі земляки.

На новий рік 2013 буде напевне багато цікавого.

Наприклад у цьогорічну новорічну ніч можна очікувати на те, що снігу скоріш за все не буде і тому прийдеться ходити по звичайній землі. Новий рік 2013 напевне також запам’ятається перегляданням салютів та феєрверків, які будуть запускатися у новорічну ніч багатьма людьми на центральних площах міста.

Ранок після нового 2013 року.

На другий день після нового 2013 року у багатьох людей настане ранок. От тільки у деяких людей цей ранок настане не 1 а 2 або й третього січня. Це значить що вони відзначили новий рік 2013 на славу. Хоча напевне це вже занадто, але спробувати відсвяткувати нормально все-таки можна.

Напишіть відгук