Search Posts

Новий 2013 рік в Києві

Новий 2013 рік в Києві напевне пройде як завжди, за одним шаблоном. Правда тепер новий 2013 рік у Києві матиме певні  нововведення, які почалися останніми роками. Що ж ми бачили останніми роками?
Ну через те що Київ це столиця України тут відбуваються головні події багатьох шоу. Наприклад замість колись відомих артистів на майдані Незалежності та інших майданах Києва будуть йти концерти випускників різноманітних учасників фабрик зірок та талантів і голосів країни. В Києві звісно весело, але новий рік в карпатах 2013 буде значно крутіше. 

Ну і ще є багато різних шоу. Звісно колись можна було поспостерігати виступи таких артистів як океан Ельзи, Тартак, ТНМК, та інших. Тепер вони сильно розбавленні різними новими артистами, які не дуже вже  й талановиті.

Більш ваговиті як вони себе вважають зірки, будуть виступати у закритих приміщеннях, на так званих голубих вогниках, де будуть сидіти за столиками, попивати шампанське та інше що їм подобається і вітати глядачів з телевізора.
На майдані Незалежності буде поставлена ялинка, де будуть також святкувати люди, які люблять це робити на відкритому просторі.

Напишіть відгук