Search Posts

Новий 2013 рік в Карпатах

Де зустріти новий рік 2013? Можна зустріти новий 2013 рік у Карпатах. Це мені здається буде цікаво. Адже у Карпатах у цей час випадає багато снігу. Можна взяти в оренду якусь колибу, яких місцеві гуцули останніми роками набудували досить багато.

Які ж на новий рік у Карпатах ціни? На проживання ціни порівняно невисокі, якщо добре пошукати. Питання де зустріти новий рік  має однозначну відповідь — тільки у Карпатах. Адже можна відвідати місто Яремче і тут є багато цікавого, різні генделики.Новий рік 2013 в Карпатах

Який же ж маршрут нашого відпочинку у Карпатах? З Яремче можна поїхати прямо на Буковель. Буковель це чудова база, де можна поспускатися на лижах, варто тільки купити талон на кілька годин і починати кататися.Однак не для всіх ця справа, напевне треба звикнути, я якось тяжко спускався, більше котився. На базі Буковель новий рік пройде цікаво. Адже це не тільки лижі. Поки ви добираєтесь до бази то по дорозі є багато будинків де можна перночувати і відсвяткувати, різні колиби де можна поїсти шашлику і випити чогось доброго.

Також є багато лазень і саун. Однак новий рік можна відсвяткувати не тільки на Буковелі, у горах можна найти і інші бази. Наприклад можна поїхати у Славське на новий рік. Це також цікава база, конкурент Буковеля, ще є Драгобрат. Тото новий 2013 рік у Карпатах не заставить вас сумувати, хоча краще справляти удома.В Карпатах зараз дуже стараються розвивати туристичний бізнес і щорічна кількість туристів давно вже перевалила за один мільйон щорічно.
купити бетономішалку
На новий рік Карпати вас чекають з відкритими обіймами. Гуцульська кухня на новий рік 2013 в Карпатах вам обов’язково сподобається. Тут у наших горах створюються все нові бази відпочинку, які дають змогу гарно з комфортом відпочити.Гуцули зможуть вам запропонувати самогон, також багато смачних страв, щоб вам було в Карпатах на новий рік у 2013 році комфортно і було що згадати.

Я чесно кажучи ніколи не думав їхати у Карпати на новий рік 2013, хоча живу зовсім недалеко від гір, всього дві години їзди.

Напишіть відгук