Search Posts

Маркетинг та ефективність реклами

Маркетинг це безумовно важливий напрям для забезпечення успішного функціонування підприємства. Однією із складових маркетингу є реклама. Реклама може бути різноманітною, наприклад реклама на телебаченні, реклама на банерах та інша. Ще є реклама із вуст в уста.

От тільки чи ефективна реклама взагалі? Чи вона має якийсь вплив на споживачів товару? Звісно що якийсь вплив таки є. Однак його не варто переоцінювати. Здебільшого впливу реклами піддаються діти або наївні люди. На них реклама таки має якийсь вплив, наприклад реклама якихось жуйок та різних чіпсів і сухариків. Стосовно реклами пива та сигарет, то я б її не переоцінював, найбільшу рекламу цьому роблять однолітки які втягають своїх друзів.

На цьому вплив реклами і закінчується, адже коли наприклад хтось купує продукти в магазині бо хоче їсти чи пити, то невідомо чи він це зробив завдяки рекламі. Адже може людина і переглядала рекламу і отримала інформацію про продукт. Але чи купує вона товар завдяки рекламі чи ні, це невідомо.

перероблені пісні

Також навіть якщо реклама якісна то це може зіграти негативну роль. Бо цікавий сюжет просто відвертає на себе найбільшу увагу і люди його згадують. А от який саме товар рекламували, навряд чи хтось та й згадає.

Напишіть відгук