Search Posts

День незалежності України у Тернополі

У Тернополі день незалежності пройде напевне не так як у Києві. Та все одно ті люди, що там живуть, розважатися напевне вміють. День незалежності України 2012 у Тернополі був би нудним. Але тут несподіванка: в місті висадиться якийсь зірковий десант!
Будуть співати гурт “Гайдамаки” і Анатолій Матвійчук, це той що співає “що це було, мабуть НЛО, ні сіло ні впало, по небу пливло”. Ще планується у Тернополі провести водний чемпіонат де ще й гурт “Тік” буде виступати, може й самогону привезуть.

ремонт водяних насосів

Ще буде такий чудовий артист як Василь Зінкевич. І ще якийсь гурт “Село і люди”:)). Для кожного свята різні, тому у Тернополі з 19 по 28 серпня буде цілодобова подача гарячої і холодної води. Хоч на свято помиються:)).
Ще в Тернополі на день незалежності України 2012 буде можливо побачити повітряні кулі. От невідомо чи буде на свято у Тернополі якийсь святковий феєрверк, якщо буде то можна буде повтикати.
У селах Тернопільщини також будуть відзначати день незалежності, у кожному клубі буде концерт сільських співаючих у хорах бабок. Принаймні на івано-франківщині по селах так проходить день незалежності.

Напишіть відгук