Search Posts

День незалежності України 2012

День незалежності України 2012  скоро настане. Що ж нас чекає на цю знаменну дату? Напевне будуть масові святкування як завжди. День незалежності України 2012 року мав би бути особливим. Адже 24 серпня Україна буде відзначати 20 років своєї незалежності. Яка кругла дата! Сценарій напевне буде такий як кожного разу. Наприклад як у Києві будуть відзначати це свято. Минулого року був розгорнутий великий прапор площею 900 м?.

Також був святковий салют і концерти. Цього року буде таке саме. Шкода, що військового параду не буде, адже що ще може бути краще на день незалежності України ніж військовий парад? Колись пам’ятаю, пару раз парад таки був. День незалежності України 2012 буде мати звичний сценарій: спочатку буде покладання квітів до пам’ятника Шевченку та іншим видатним українським діячам. Звісно якісь там вчені та науковці позасідають і щось пообговорюють для галочки.

Та більшості молодих і веселих людей більше цікава інша сторона цього свята. Зокрема на день незалежності України 2012 будуть спортивні змагання серед добровольців. Тобто щось на зразок поїдання вареників, випивання пива чи піднімання гирі. Для старшого покоління виступлять зірки естради а також хори у різних культурних закладах, таких як філармонії та драмтеатри. Також ближче до вечора на різних майданах та вулицях будуть на сценах виступати різні молоді артисти, тобто сучасні.

Таким сценарієм день незалежності будуть відзначати молоді люди. Зокрема я так розумію, що будуть виступати вихованці фабрики зірок та інших шоу, яких так багато зараз. Та й для динозаврів шоу-бізнесу місце знайдеться. Було б добре, якщо б ми ще й почули на день незалежності України 2012 року більш милозвучну музику, яка зараз є прогресивною, а не така як у нас відстала і беззвучна. У нічних клубах свято продовжиться для любителів різного роду електронщини.

регістрація в контакті

Що цікаво, то цього року ми не побачимо у Києві святкового феєрверку, а будуть салюти, організовані військовими. То ж прийдеться самому організовувати для себе святкування, щось імпровізувати. По телевізору також буде йти святкування дня незалежності. Напевне покажуть американський фільм “День незалежності” де на американців нападають інопланетяни. Ще будуть шоу на зразок “наша раша” та “велика різниця”. І покажуть запис якогось музичного шоу, випущеного десь у Росії, чи спільно із українськими артистами. Будуть ще поздоровлення з днем незалежності України від різних людей по телевізору.

Напишіть відгук