Search Posts

День незалежності 2012 року у Львові

24 серпня 2012 року у Львові будуть люди святкувати день незалежності. Ювілейна дата 21-річчя мала б відзначатися особливо гучно. Що ж нас чекає у Львові на день незалежності України 2012 року? Щодо Львова то точно можна сказати, що головні святкові події будуть відбуватися на площі Ринок. Там будуть проводити Міжнародний фольклорний фестиваль під назвою “Етновир”.

На нього з’їдуться артисти із багатьох країн. Також цікавим буде для фанатів регбі подивитися матч між збірними України та Румунії, який відбудеться на стадіоні “Юність” який знаходиться у парку культури. Святкування дня незалежності у Львові почнеться ще 20 серпня. Невідомо що буде у цей день, але вже 21 серпня ми матимемо змогу піти позирити на  те як пробують співати малі діти в центрі міста, так як би дитячі колективи.

Ще буде фестиваль незалежного кіно “Етнолев”. Можна подивитися кіно яке ніколи не побачите по зомботелебаченню. Для молодих людей буде можливість відірватися на повну на рейв-фестивалі “Зеленофор”, де буде на повну рубати електронщина, і все це у парку Богдана Хмельницького. 23 серпня на день незалежності України 2012 у Львові буде сформовано прапор із самих справжніх живих людей, їх буде аж 500 і всі будуть у вишиванках і шароварах.

коли садити зимовий часник

Зразу напроти можна буде піти подивитися на фестиваль графіті, та нє, я то не люблю. 24 серпня нас очікує самий цікавий сценарій на день незалежності. Нас будуть на площі ринок веселити Скрябін, Піккардійська терція і колектив “Орфей”. Феєрверк у Львові на відміну від Києва скоріш за все буде. Що ж а потім можна ще десь піти розважитись у ресторані чи кафешці або дискотеці.

Напишіть відгук