Search Posts

День міста Севастополь

Пройшов цілий рік і знову наближається день міста Севастополь 2012. Що ж чекає нас цього року на свято день міста, який сценарій нам приготують цього разу різні артисти і організатори розважальних дійств? Нагадаємо, що цього року місто буде святкувати свої 229 років від дня народження. 

Для початку відзначу, які дійства будуть на день міста Севастополь у денний час. Зрозуміло що будуть як завжди виступати військові оркестри, які організують фестиваль. Хотілося б мені  щоб був військовий оркестр українського флоту.

Потім буде така чудова подія як виставка квітів, де можна буде відчути гарні аромати квіток, які не дадуть жодні парфуми. Одночасно в день народження славного Севастополя виступатимуть ансамблі народної самодіяльності, тобто різні хори, зокрема дитячі, різні співочі бабки і танцюристи.

регістрація вконтакте

Також запланований концерт на якому будуть співати представники української та російської естради. Зрозуміло не обійдеться і без російських поп-зірок. Під них на день міста будуть танцювати севастопольці чи як можна сказати севастополяни. Ввечері будуть святкові феєрверки.
Зранку буде робота для прибиральників які будуть пожинати брудні залишки після святкування дня міста Севастополь 2012.

Напишіть відгук