Search Posts

День міста Івано-Франківськ 2012

Всі ми пам’ятаємо день міста 2011 у Івано-Франківську. Було багато концертів які перетворилися на розпиваловки алкогольних напоїв у м.Івано-Франківськ. Це день міста мав звичний сценарій: спочатку співали-танцювали, потім напилися. Ще були різні привітання глави міста та місцевих політиків. Діти ще маршували біля пам’ятника Івану Франку. Що ж буде у 2012 році на день міста Івано-Франківськ?
Наше місто Івано-Франківськ є досить давнє, не старе але бувше. Засноване воно поляками ще у 1600-х роках і 7 травня 2012 року ми будемо відзначати його 350 – річчя. Така вже немала дитина виросла. Можна сказати, що доросла, якщо порівнювати із іншими містами. У місті Івано-Франківськ день міста зазвичай проходить у кількох точках. Це зокрема на стометрівці біля фонтану. Далі біля ратуші. Третьою точкою проведення є сцена біля міського озера.

День міста Франик, як у нас ще називають Івано-Франківськ, починається біля ратуші. Тут ставлять сцену і виступають тутейші артисти. Це здебільшого засідателі телеканалу Галичина, де вони тусуються. Різні діти, яких батьки пропихають в артисти а також старші такі дівчьита, із віддалених сіл, які вже мріють про хвабрики зірок.

Хоча звісно серед них трапляються і талановиті люди, навіть приємно їх слухати. Та це скоріше винятки. Решта просто переспівують чужі пісні під примітивну музику, або придумують свої примітивні слова. Співають без всяких там емоцій і любові до того, що роблять.

Такий от  сценарій до дня міста. Потім відбуваються виступи біля фонтану на стометрівці, це більше увечері, але все одно здається до 10 години, бо далі не можна порушувати спокій відпочиваючих громадян. Тут виступають засідателі 3 студії, а також можуть бути різні артисти, навіть понаєхавші, із Києва.

На цьому день міста Івано-Франківськ не завершується. Біля міського озера концерти тривають і до 2 години ночі. Тут засідають різні молодіжні гурти, альтернативні а також приїхавші із не нашого міста. Наприклад тут люблять виступати Кузьма, Скрипка, Тартак, ТНМК, та багато інших гуртів. Одночасно біля озера відбувається найбільша розпиваловка, всі ходять бухі. На другий день зранку біля цієї сцени можна побачити справжнє сміттєзвалище.

коли садити часник

Отак закінчуються концерти в Івано-Франківську. Я ще забув сказати, що у  день міста в Івано-Франківську  відбуваються виставки та ярмарки різних виробів, але це у день. Ще можливо проводяться якісь заходи на зразок флеш-мобів, але це таке, воно може бути і в будний день.Не думаю в інших містах на день міста  сценарій  якийсь інакший, думаю може ще й гірший.

Напишіть відгук