Search Posts

День міста Чортків у 2011 році

Скоро настане довгожданна дата для всіх жителів міста Чортків, бо тут буде день міста Чортків у 2012 році. Ця дата настане 12 липня. Чортків це досить давнє місто і розташоване серед мальовничої природи у Тернопільській області і фактично являється тут районним центром.

Що ж нас чекає на день міста Чортків у 2012 році? Адже це вже буде зовсім скоро і тому потрібно як слід підготуватись. Напевне будуть масові гуляння. Це буде відбуватися у центрі міста, можливо приїдуть якісь артисти і будуть забавляти міщан а також приїхавших із ближніх сіл.

Варто було б провести змагання по поїданню чи випиванню серед жителів міста а а також силові змагання, наприклад піднімання гирі. Коротше багато нас чекає у Чорткові на день міста, повеселимось сильно. Потім чудово можна провести вечір у молодіжному. Там скоріш за все знову буде якась дискотека де можна буде відірватися на повну.

регістрація в контакті

Завершиться день міста Чортків святковим феєрверком, але його краще робити так, щоб він нічого не пошкодив із майна простих громадян.

Напишіть відгук