Search Posts

День міста Черкаси

Скоро у місто Черкаси завітає свято. Бо 12 червня буде день міста Черкаси 2012, свято для всіх жителів міста. На день міста сценарій скоріш за все буде стандартний: спочатку якісь розважальні змагання для простого народу. Наприклад поїдання пирогів, чи можна придумати біг у мішках, або богатирські ігри. Потім будуть можливо виступи якихось каскадерів-екстремалів.

А закінчиться чи то почнеться основна частина концертами артистів.

День міста в Черкасах особливий тим, що місто розташоване на березі Дніпра, а отже можна провести свято саме там. Будуть різноманітні водні ігри, кухарі будуть готувати всякі там торти, запіканки. У Черкасах є футбольна команда Дніпро, але навряд чи багатьох зацікавить перегляд її матчів. До дніпропетровського їм ще далеко.

Кінопалац у місті Черкаси є ще одним місцем проведення вільного часу: можна піти, подивитися якісь фільми, краще комедії або фільми жахів. День міста неможливий  без концертів наших традиційно зажованих артистів. До Києва недалеко, тому можливо пару трійка збігає на день міста. Однак зважаючи на консервативність музичних смаків жителів міста, це будуть здебільшого поп-гурти і можливо естрадні.
глибинні водяні насоси

Хоча коли день міста в 2012 році буде в Черкасах то неважливо, що там співає, головне “аби гупало” і цього хватає. Тим більше коли вжити якісь звеселяючі напої, які є традиційними для жителів України. Ну і завершиться черкаський день міста святковим феєрверком. Але свято напевне для багатьох на цьому не зупиниться і всі підуть хто куди: на квартиру до когось, на “афта-паті” чи просто по вулиці, або в кафешку.

Напишіть відгук