Search Posts

Залежність від в контакте та її лікування

Залежність від в контакте… Це нова така хвороба, хворіють на залежність від в контакте ті хто сидить у соціальній мережі дуже  довго, а деколи і цілими днями і ночами. Коли ж людина не заходить у в контакте то в результаті у неї появляється ломка, нічого іншого неможливо зробити, хочеться все-таки зайти у мережу.

Хворі на таку хворобу це вконтактофіли або вконтарасти чи вконтактомани, добре вивчіть ці слова. Таких людей можна лікувати так само як і інших залежних, наприклад наркоманів, а саме у спеціальних наркодиспансерах.

коли найкраще садити часник

Ще для того щоб вилікувати залежність від в контакті, можна використовувати старі дідівські методи, а саме просто тримати залежного подалі від інтернету в закритій кімнаті, прикованого наручниками до ліжка. Можливо це і допоможе, головне витримати перші дні а потім буде легше. Однак йому дуже тяжко буде без статусів у вк.

Однак у залежних від в контакті цілком можливий рецидив, коли вони можуть зірватися і знову підсісти на мережевий наркотик в контакті.
Так що поки існує мережа в контакті, доти будуть і вконтактозалежні. Тобто ми нічого не зробимо з цією глобальною течією у якій вже понад сто мільйонів чоловік.

Напишіть відгук