Search Posts

Як знайти людину в контакті?

Як знайти людину в контакті? Це ж зовсім просто. Хоча способів знайти людину в контакті є декілька. Перший спосіб, це коли ви знаєте адресу людини яку шукаєте. Наприклад адреса кожного користувача в контакті складається із самої адреси vkontakte  а друга частина адреси людини в контакті це id364675583 — наприклад щось таке.
Це порядковий номер людини. Ввівши його в вікно адреси у вашому інтернет-браузері, ви легко знайдете того кого шукаєте. Деколи замість цифер людина має нік, тоді все аналогічно. Інший спосіб знайти людину в контактє появився порівняно недавно. Тепер профілі користувачів соціальної мережі відкриті для індексації.

технологія вирощування гороху

Тому можна ввести ім’я та прізвище людини, яку шукаєте у пошуку гугла. І якщо вона у налаштуваннях не закрила свій профіль від індексації, і якщо ім’я та прізвище не дуже поширене то людина буде на першій сторінці пошуку гугла. Третій спосіб пошуку людини в контактє, який дасть можливість її знайти, це коли ви вже зареєстровані в соціальній мережі.
Треба клацнути мишкою в верхньому правому вікні де зображена шестерня і там ввести ім’я та прізвище людини, яку ви будете шукати. Вам покаже список людей із таким ім’ям та прізвищем, яке ви шукаєте. Потім просто клацаємо мишкою по цьому імені і таким чином ви вирішили питання як знайти людину в контакті. Тепер залишається лише поставити нові  статуси вконтакті бо ці вже застаріли.

Напишіть відгук