Search Posts

Статуси в контакті – смішні сумні віршовані

Різноманітні статуси в контакті на ваш вибір і смак, статуси про любов, смішні статуси. Чого тільки немає. Зараз у інтернеті можна погуглити і знайти все що вас цікавить. Адже статуси в контакті це вам не просто якийсь набір слів.
Це повинна бути така цитата яка візьме за живе, заставить тих хто прочитав ваш статус якось по іншому на вас поглянути, із повагою. Наприклад якщо ви дівчина, і напишете якийсь гарний статус то тут же хлопці почнуть вам писати повідомлення із бажаннями познайомитись. Також можуть бути смішні статуси в контакті, коли ви пишете їх для того щоб розсмішити людей які є вашими друзями.

Або ви хочете показати, що ви не простий зануда а хтось більший за те ким ви насправді є. Ще краще коли статус віршований, тоді ви показуєте що ви романтик, а якщо описане страждання у статусі, то показуєте, як вам зараз тяжко і такий сумний статус в контакті заставить інших контактерів якось вас розвеселити, підтримати.

Тобто статуси в контакті, якими вони б не були: смішними сумними розумними віршованими, обов’язково змінять ваше сьогоднішнє положення.

Ще цікаво можна відзначити новий рік в Карпатах 2012 і відірватися на повну.

Напишіть відгук