Search Posts

Секрети в контакті

Багато людей цікавлять секрети в контакті. І хтось скаже, що все це нісенітниці, але вони є. Секрети в контакті, це наприклад як подивитись фото в контакті.. Це робиться досить таки просто. Треба тільки тільки у адресному рядку браузера, тобто там де вводимо адресу сайту, замінити  id на  albums.
Це звісно потрібно робити для сторінки не власної а того, кого ви хочете переглянути. Перед вами відкриється список альбомів користувача, якого вам потрібно, звісно, якщо у нього є фотографії.

Гості в контакті, це чергове розводілово, принаймні мені так здається. Це поки що неможливо, переглянути гостів своєї сторінки. От коли можна буде поставити у себе на сторінці лічильник liveinternet, тоді ви зможете бачити джерела переходу на вашу сторінку, а значить і гостів вашої сторінки.

Багато любителів посидіти в онлайні шукають  статус в контакті українською. Таких сайтів є багато, головне ввести в гуглі потрібну фразу. Навіть не розумію навіщо ті статуси вк, напевне для самоствердження.
купити бетономішалку б у

Назва альбому в контакті. Як створити? Це досить просто. Потрібно зайти зліва у меню на мої фотографії, вибрати пункт підменю створити альбом і там написати назву а можна і опис який вам подобається. Це і все.
Як читати чужі повідомлення в контакті? А ніяк, це неможливо зробити. Читати чужі повідомлення в контакті може тільки Дуров та адміністрація сайту, і звісно всі, кому вони нададуть такі права. Пишіть їм домовляйтесь.
Колись були ще анонімні судження в контакті. Я дуже любив цю штуку. На жаль її вже скасували, нічого нема, то й нема. Ось такі є секрети в контакті. Наступного разу я напишу ще про інші, просто їх дуже вже є багато.

Напишіть відгук