Search Posts

Регістрація в контакті для чайників

Регістрація в контакті не є аж такою складною як здається, тут нічого вивчати і придумувати не потрібно. Як же ж відбувається регістрація в контакті? Перш за все треба знайти у пошуковій системі сайт в контакте. Як це робиться? У поле пошуку системи гугл вводимо словосполучення “в контакті”.
Переходимо на перший сайт, який знайдено і тепер треба починати думати як здійснити регістрацію в контакті. Находимо по центру екрана кнопку “як приєднатися” і тиснемо на неї. Перед нами появиться поле, куди потрібно ввести свій номер телефону. Вводимо свій номер мобільного телефону і чекаємо смс-ки. 

У смс нам прийшов логін і пароль. Можна сказати що регістрація в контакті завершена. Тепер дивимось на сайт в контакті і бачимо у лівому верхньому куті поле логін, там вводимо свій логін, який ми отримали по смс. У друге поле знизу вводимо пароль із смс.

Далі буде галочка чужий компютер, але на неї ми не тиснемо а тиснемо на кнопочку увійти. Вона під словом чужий компютер. Все готово! Ми увійшли, тепер регістрація в контакті завершена, ми можемо починати шукати собі друзів і заповнювати інформацію про себе!
Як бачите все не так складно, як здавалося спочатку, все навіть легко. Далі треба навчитися змінювати фото в контакті, також описувати інформацію про себе, але це вже деталі.

І звісно не забувати публікувати статуси вконтакті яких є багато

Напишіть відгук