Search Posts

Птахівництво прибуткова справа

Птахівництво це не тільки вирощування і вигодовування курей. Можна вирощувати під заріз таких птахів як індики які дають багато м’яса і мають більші розміри як кури, та качки які мають інший смак м’яса як куряче. Вирощування цих птахів, тобто птахівництво не потребує великих вкладень. Головне закупити корм для птахів і мати невелику площу для утримання птахів.

Наприклад для курей достатньо курника та площу де вони будуть порпатись. Однак це за умови, якщо ви будете тримати 20-30 курок. Однак якщо треба тримати їх зо сто а то й більше, то можна використати сад, а у певному місці зробити загороду де вони будуть ночувати.

З такою кількістю курей можна продавати курячі яйця та і м’ясом можна торгувати. В подібних умовах можна тримати і індиків та качок, навіть разом із курми.

купити трактор

Однак тут виникає проблема того що треба якось захистити їх від дощів та холодів і треба щось збудувати де вони б могли перебути несприятливі погодні умови. Хоча птахи пристосовані до холодів. Однак також треба подбати про їх безпеку.

Це не тільки небезпека від людей які хочуть поживитися чужим добром.

Це також різні тварини, такі як тхори, куниці, які можуть подушити курей та інших птахів. Тому охоронцем вашого господарства може стати собака який буде захищати птахів від непроханих гостей.

Напишіть відгук