Search Posts

Люди в контакті та як їх позбутися

Останнім часом появилася така штука в контактє як люди в контакті. І багато хто не знає як їх позбутися. Я також спочатку не знав, та потім поклацав трохи по сторінці і якось їх видалив. Коротше треба відписатись від них, однак це не завжди вдається. На кожній фотці у віджеті в верхньому куті треба натиснути на кнопочку і тоді все пропаде.
Однак виявляється навіть якщо таке відбувається, то скоро у вас на сторінці появляються інші люди в контакті. Що ж це за біда така? Напевне вони платять свої ті голоси чи як їх там, щоб потім на них дивилися багато інших користувачів інтернету, мовляв дивіться, які ми популярні.
Тобто хочуть корчити із себе лідерів, так звані молодіжні лідери, в універах їх багато є, зокрема зі мною на потоці таких кілька вчились. Та ті люди в контакті це щось нове.  Я так розумію що скоро в кожного появиться рубрика гості в контакті, тобто хтось заходить на вашу сторінку і потім у певному вікні висвічується список цих мармиз.
Тепер ви будете знати хто ваш таємний прихильник. Та це призведе до того, що багато хто просто не буде заходити на сторінку цікавої йому людини. І ніхто не побачить ваші

статуси вконтакті які б вони не були круті.

Напишіть відгук