Search Posts

Лови в контакті

Лови в контакті, що ж можна було краще придумати, адже лови в контакті це саме прикольне що може бути. Зараз мережа в контакті дає нам щораз більше нових переваг. Колись діти бігали по вулиці і грали лови. Лови це така гра, коли один бігає за всіма і повинен когось зловити.

Кого він спіймає, той сам стає ловою і тепер має бігати за всіма. Тобто це чудова гра, яка розвиває у дітей рухливість, спортивний дух, витривалість. Ще багато інших подібних ігор є. Та поговоримо зараз про лови в контакті. Це така штука трохи дивна але при цьому цікава. Тіпа є коло друзів які між собою спілкуються.

коли і як правильно садити часник
І вони повинні бігати зі сторінки на сторінку і там залишати смайлики або якесь повідомлення, а хтось один повинен ловити решту. Лова в контакті ловить усіх до тих пір, поки не натрапить у когось на стіні на особливий напис який не встигли перекрити інші учасники. Тоді цей учасник чий запис знайдений, сам  стає ловою в контакті і лови продовжуються. Головне вчасно опублікувати
статуси вконтакті для розпізнавання один одного.

Цікава як мені здається гра. Лови в контакте ще не дуже поширені але скоро вони будуть набувати все більшої популярності. Та більш цікавими лови були б наприклад як у фільмі “Старик Хоттабич” де він із тим шаманом який його ловив бігали по інтернеті проломлюючи доступ до нової стіни так ненече вони із паперу. Оце було круто і за цим майбутнє комп’ютерних ігор.

Напишіть відгук