Search Posts

Купити трактор і працювати

Купити трактор це те що може зробити не кожен селянин. Адже трактор коштує немалі гроші. Правда коли купити трактор то можна обробити набагато більшу площу землі ніж без нього. Взагалі то дуже вигідною справою є фермерство якщо його правильно організувати. Мої знайомі були у Нідерландах і там одному фермеру вдається обробляти кілька гектарів землі і тримати кілька сотень корів.
У нас для цього треба було тримати цілий колгосп. Все це можливе завдяки універсальним тракторам, які можна використовувати у різних цілях. Ним фактично і ореться і боронується і збирається врожай і удобрюється земля. Тобто одна людина може зробити досить багато. Було б чудово в Україні впровадити наприклад якусь програму, коли такі трактори видаються задурно фермерам за умови що вони будуть обробляти землю.
водяні насоси для криниці
Та у нас більше діє людська ініціатива, тому багато людей у селі вже покупували собі мотоблоки, які також можна використовувати у різних цілях, крім того до нього можна приєднати причіп і їздити на ньому. Це досить корисна штука яка порівняно доступна для простого селянина. Тобто трактори дуже потрібна штука. Особливо у вмілих руках а не у таких які тільки й думають щоб здати радіатор від нього на металолом.

Напишіть відгук