Search Posts

Груша і догляд за нею

Груша або грушка, це фруктове садове дерево, яке дає нам смачні плоди. Є різні сорти груші, їх не перелічити. Це  августинка, банкетна, вербена, дево, світанок і так далі. Я розрізняю їх набагато простіше. Для мене існують такі груші як літня, яка достигає у серпні і є дуже солодкою і смачною.

Ще є зимова груша, яка достигає пізно восени і має набагато твердіші плоди ніж літня. Також можна виділити грушу дику або як її називають простолюдини — грушу дичку. Вона росте сама по собі.
 технологія вирощування фасолі
Груша дерево буває як низькоросле так і високоросле. Високорослими є груші літнього часу достигання, вони можуть вигудіти досить високими. Зимова грушка росте трохи меншою, вона можна сказати низькоросла.

Вирощування груші напевне не є дуже складним процесом. Треба взяти і восени відрізати пагін від якоїсь сортової груші і нащепити його на грушу дичку. Треба просто зрізати стовбур дички десь на висоті 15-25 сантиметрів, розщепити його і туди вставити пагін, а потім все обліпити глиною і зав’язати ізолентою. Вирощування груші займе кілька років.

Доглядати за грушею треба так само як і за яблунею. Тобто перед або після зими обрізати непотрібні гілки і здирати кору. Ще є груша лісова, але вона мало чим відрізняється від дикої груші, правда ці дикі груші є більш солодкі і менш солодкі.

догляд за яблунями

Грушка напевне стоїть на другому місці після яблуні у нашому садку. Далі напевне йдуть вишні. Грушка дичка є чудовою основою для щеплення інших фруктових дерев. На неї щеплять яблуні. Не знаю чи щеплять сливи і інші фрукти, може це теоретично і можливо.

Ще менш вірогідно виглядають груші на вербі, але напевне такі також є, якщо люди шукають. Щепленню на таких деревах піддаються напевне тільки окремі сорти груші, але це мені здається непотрібно, треба щепити на тому на чому є. Потім ми зможемо поласувати цими грушами, скільки захочемо.

Напишіть відгук